Alle producten
-
Snack en DrankAutomaat
-
Verse VoedselAutomaten
-
Hete VoedselAutomaten
-
LiftAutomaat
-
WijnAutomaten
-
Kosmetische Automaten
-
Automatische Automaat
-
Volwassen Toy Vending Machine
-
Slimme Automaat
-
KastAutomaten
-
Toy Vending Machines
-
KoffieAutomaten
-
DrinkwaterAutomaat
-
RoomijsAutomaten
-
De volledige Machine van het LichaamsStoombad
zoekwoorden [ smart vending machine ] bij elkaar passen 195 producten.
De commerciële Elektrische Automatische Betaling van de KoffieAutomaat
| Materiaal: | De gegalvaniseerde schuimende machinedoos, zes keer bespuit verf, Dubbele geharde planken holle dekl |
|---|---|
| Netwerk: | 2G/3G/4G, WIFI, netwerkkabel |
| Voeding: | 2700W 220V-240V 50Hz/60Hz |
Zonne Aangedreven Muntstuk In werking gestelde IjsAutomaat met Vers 100%-Sap
| Materiaal: | De gegalvaniseerde schuimende machinedoos, zes keer bespuit verf, Dubbele geharde planken holle dekl |
|---|---|
| Netwerk: | 2G/3G/4G, WIFI, netwerkkabel |
| Voeding: | 2710W 110V/220V, 50/60HZ |
Zegenend Automaat van de Dozen de Blinde Gift met LEIDENE 24 Automatische urenself - service
| Materiaal: | De gegalvaniseerde schuimende machinedoos, zes keer bespuit verf, Dubbele geharde planken holle dekl |
|---|---|
| Netwerk: | 2G/3G/4G, WIFI, netwerkkabel |
| Voeding: | 200W 110V/220V, 50/60HZ |
De LiftAutomaat van de riemtransportband voor van het Voedselpho BO van het Glaswater Gezond de Saladeei Plantaardige Combo
| Materiaal: | De gegalvaniseerde schuimende machinedoos, zes keer bespuit verf, Dubbele geharde planken holle dekl |
|---|---|
| Netwerk: | 2G/3G/4G, WIFI, netwerkkabel |
| Voeding: | 900W 110V/220V, 50/60HZ |
OEM van de Combinatiedrank en Snack Automaten 60HZ. 4G gesteund
| Materiaal: | Gegalvaniseerde schuimmachinedoos, zes keer spuitverf, dubbele plank holle coating gehard; |
|---|---|
| Netwerk: | 2G/3G/4G, WIFI, netwerkkabel |
| Voeding: | 450W 110~220V, 50/60HZ. |
De Snack van verschillende media en DrankAutomaat 1930mm Lange Goedgekeurde ISO90001
| Materiaal: | Gegalvaniseerde schuimmachinedoos, zes keer spuitverf, dubbele plank holle coating gehard; |
|---|---|
| Netwerk: | 2G/3G/4G, WIFI, netwerkkabel |
| Voeding: | 450W 110~220V, 50/60HZ. |
Aangemaakt Explosiebestendig van het de Automaten0.55t Gewicht van het bier Verse Voedsel Verglaasd
| Materiaal: | Gegalvaniseerde schuimmachinedoos, zes keer spuitverf, dubbele plank holle coating gehard; |
|---|---|
| Netwerk: | 2G/3G/4G, WIFI, netwerkkabel |
| Voeding: | 1800W 110V/220V, 50/60HZ |
Multiusage Verwarmde VoedselAutomaat, 450kg-de automaat van de koffiesoep
| Materiaal: | Gegalvaniseerde schuimmachinedoos, zes keer spuitverf, dubbele plank holle coating gehard; |
|---|---|
| Netwerk: | 2G/3G/4G, WIFI, netwerkkabel |
| Voeding: | 4000W (met inbegrip van microgolfmacht) 110V/220V, 50/60HZ |
OEM Hete VoedselAutomaten
| Materiaal: | Gegalvaniseerde schuimmachinedoos, zes keer spuitverf, dubbele plank holle coating gehard; |
|---|---|
| Netwerk: | 2G/3G/4G, WIFI, netwerkkabel |
| Voeding: | 4000W (met inbegrip van microgolfmacht) 110V/220V, 50/60HZ |
27 Duim van het het Scherm de Hete Snelle Voedsel Automaatcqc Goedgekeurd Gesteund WIFI
| Materiaal: | Gegalvaniseerde schuimmachinedoos, zes keer spuitverf, dubbele plank holle coating gehard; |
|---|---|
| Netwerk: | 2G/3G/4G, WIFI, netwerkkabel |
| Voeding: | 4000W (met inbegrip van microgolfmacht) 110V/220V, 50/60HZ |

