Alle producten
-
Snack en DrankAutomaat
-
Verse VoedselAutomaten
-
Hete VoedselAutomaten
-
LiftAutomaat
-
WijnAutomaten
-
Kosmetische Automaten
-
Automatische Automaat
-
Volwassen Toy Vending Machine
-
Slimme Automaat
-
KastAutomaten
-
Toy Vending Machines
-
KoffieAutomaten
-
DrinkwaterAutomaat
-
RoomijsAutomaten
-
De volledige Machine van het LichaamsStoombad
zoekwoorden [ automatic vending machine ] bij elkaar passen 79 producten.
VENDLIFE koffie en Hete ChocoladeAutomaat 240V DEX System
| Materiaal: | Gegalvaniseerde schuimmachinedoos, zes keer spuitverf, dubbele plank holle coating gehard; |
|---|---|
| Netwerk: | 2G/3G/4G, WIFI, netwerkkabel |
| Voeding: | 2700W 220V-240V 50Hz/60Hz |
Automatische Verklaarde OEM Beschikbare CQC van de DrinkwaterAutomaat
| Materiaal: | Gegalvaniseerde schuimmachinedoos, zes keer spuitverf, dubbele plank holle coating gehard; |
|---|---|
| Netwerk: | 2G/3G/4G, WIFI, netwerkkabel |
| Voeding: | 450W 110V/220V, 50/60HZ |
220V automatische Hete VoedselAutomaat Microgolf Uitgerust DEX System
| Materiaal: | Gegalvaniseerde schuimmachinedoos, zes keer spuitverf, dubbele plank holle coating gehard; |
|---|---|
| Netwerk: | 2G/3G/4G, WIFI, netwerkkabel |
| Voeding: | 1800W 110V/220V, 50/60HZ |
Freestanding Slimme Automaat van het Automaat Hete en Koude Water
| Materiaal: | De gegalvaniseerde schuimende machinedoos, zes keer bespuit verf, Dubbele geharde planken holle dekl |
|---|---|
| Netwerk: | 2G/3G/4G, WIFI, netwerkkabel |
| Voeding: | 350W 110~220V, 50/60HZ. |
De Snack van de lunchdoos en DrankAutomaat 60 Tray In Total
| Materiaal: | De gegalvaniseerde schuimende machinedoos, zes keer bespuit verf, Dubbele geharde planken holle dekl |
|---|---|
| Netwerk: | 2G/3G/4G, WIFI, netwerkkabel |
| Voeding: | 450W 110V-220V, 50/60HZ |
NfcAutomaat met Heet Voedsel 980mm het dikke Netto Gewicht van 0.6T
| Materiaal: | Gegalvaniseerde schuimmachinedoos, zes keer spuitverf, dubbele plank holle coating gehard; |
|---|---|
| Netwerk: | 2G/3G/4G, WIFI, netwerkkabel |
| Voeding: | 4000W (met inbegrip van microgolfmacht) 110V/220V, 50/60HZ |
MDB-de Frekwentie van Gumball Toy Vending Machines 0.25KW 60HZ van het Systeemsuikergoed
| Materiaal: | Gegalvaniseerde schuimmachinedoos, zes keer spuitverf, dubbele plank holle coating gehard; |
|---|---|
| Netwerk: | 2G/3G/4G, WIFI, netwerkkabel |
| Voeding: | 250W 110V/220V, 50/60HZ |
Goedgekeurde CQC friemelt Toy Vending Machine 448pcs met 21in het Scherm
| Materiaal: | Gegalvaniseerde schuimmachinedoos, zes keer spuitverf, dubbele plank holle coating gehard; |
|---|---|
| Netwerk: | 2G/3G/4G, WIFI, netwerkkabel |
| Voeding: | 250W 110V/220V, 50/60HZ |
6X4L de verse automaat van de melkkoffie, DEX Nespresso Coffee Vending Machine
| Materiaal: | Gegalvaniseerde schuimmachinedoos, zes keer spuitverf, dubbele plank holle coating gehard; |
|---|---|
| Netwerk: | 2G/3G/4G, WIFI, netwerkkabel |
| Voeding: | 2700W 220V-240V 50Hz/60Hz |
220V Goedgekeurde koffieAutomaten Multipayment Gesteunde CQC
| Materiaal: | Gegalvaniseerde schuimmachinedoos, zes keer spuitverf, dubbele plank holle coating gehard; |
|---|---|
| Netwerk: | 2G/3G/4G, WIFI, netwerkkabel |
| Voeding: | 2700W 220V-240V 50Hz/60Hz |

