Alle producten
-
Snack en DrankAutomaat
-
Verse VoedselAutomaten
-
Hete VoedselAutomaten
-
LiftAutomaat
-
WijnAutomaten
-
Kosmetische Automaten
-
Automatische Automaat
-
Volwassen Toy Vending Machine
-
Slimme Automaat
-
KastAutomaten
-
Toy Vending Machines
-
KoffieAutomaten
-
DrinkwaterAutomaat
-
RoomijsAutomaten
-
De volledige Machine van het LichaamsStoombad
zoekwoorden [ automatic vending machine ] bij elkaar passen 79 producten.
FCC ADA Standard Salad Elevator Vending Machine voor Supermarkt
| Materiaal: | De gegalvaniseerde schuimende machinedoos, zes keer bespuit verf, Dubbele geharde planken holle dekl |
|---|---|
| Netwerk: | 2G/3G/4G, WIFI, netwerkkabel |
| Voeding: | 1700W 110V/220V, 50/60HZ |
De slimme de Uitbreidingspruiken van het Douanehaar maken omhoog Automaat met“ Touch screen 19
| Materiaal: | De gegalvaniseerde schuimende machinedoos, zes keer bespuit verf, Dubbele geharde planken holle dekl |
|---|---|
| Netwerk: | 2G/3G/4G, WIFI, netwerkkabel |
| Voeding: | 300W 110V/220V, 50/60HZ |
Automatische KoffieAutomaten 240V met 21.5in het Schermmdb Systeem
| Materiaal: | Gegalvaniseerde schuimmachinedoos, zes keer spuitverf, dubbele plank holle coating gehard; |
|---|---|
| Netwerk: | 2G/3G/4G, WIFI, netwerkkabel |
| Voeding: | 2700W 220V-240V 50Hz/60Hz |
110V het muntstuk stelde Verklaard in werking FCC van RoomijsAutomaten
| Materiaal: | Gegalvaniseerde schuimmachinedoos, zes keer spuitverf, dubbele plank holle coating gehard; |
|---|---|
| Netwerk: | 2G/3G/4G, WIFI, netwerkkabel |
| Voeding: | 850W 110V/220V, 50/60HZ |
Automatische Beschikbare de Voedingodm van de RoomijsAutomaat 850W
| Materiaal: | Gegalvaniseerde schuimmachinedoos, zes keer spuitverf, dubbele plank holle coating gehard; |
|---|---|
| Netwerk: | 2G/3G/4G, WIFI, netwerkkabel |
| Voeding: | 850W 110V/220V, 50/60HZ |
Commerciële Verse VoedselAutomaten 900W 110V met 23.6in Touchscreen
| Materiaal: | Gegalvaniseerde schuimmachinedoos, zes keer spuitverf, dubbele plank holle coating gehard; |
|---|---|
| Netwerk: | 2G/3G/4G, WIFI, netwerkkabel |
| Voeding: | 900W 110V/220V, 50/60HZ |
De Automaten3800w keurde FCC van het snel Voedsel Hete Voedsel met het Scherm Van verschillende media goed
| Materiaal: | Gegalvaniseerde schuimmachinedoos, zes keer spuitverf, dubbele plank holle coating gehard; |
|---|---|
| Netwerk: | 2G/3G/4G, WIFI, netwerkkabel |
| Voeding: | 4000W (met inbegrip van microgolfmacht) 110V/220V, 50/60HZ |
De Verse de SaladeAutomaat CQC van MDB keurde 192 PCs-Capaciteit goed
| Materiaal: | Gegalvaniseerde schuimmachinedoos, zes keer spuitverf, dubbele plank holle coating gehard; |
|---|---|
| Netwerk: | 2G/3G/4G, WIFI, netwerkkabel |
| Voeding: | 1800W 110V/220V, 50/60HZ |
Automaat van de het Voedsel de Gezonde Salade van de metropost met Touch screen
| Materiaal: | De gegalvaniseerde schuimende machinedoos, zes keer bespuit verf, Dubbele geharde planken holle dekl |
|---|---|
| Netwerk: | 2G/3G/4G, WIFI, netwerkkabel |
| Voeding: | 900W 110V/220V, 50/60HZ |
MDB-Systeem Koude Drank en Goedgekeurde SnackAutomaat CQC
| Materiaal: | Gegalvaniseerde schuimmachinedoos, zes keer spuitverf, dubbele plank holle coating gehard; |
|---|---|
| Netwerk: | 2G/3G/4G, WIFI, netwerkkabel |
| Voeding: | 450W 110~220V, 50/60HZ. |

